ÇAMİÇİ YAYLASINDA TEMİZLİK ÇALIŞMALARI

Eylül 06, 2018
ÇAMİÇİ YAYLASINDA TEMİZLİK ÇALIŞMALARI

Niksar’ın turizm gözdelerinden olan Çamiçi Yaylasında Niksar Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri temizlik ve mıntıka faaliyeti gerçekleştirdiler.


Niksar’ın oksijen deposu olan Çamiçi Yaylasında vatandaşlar tarafından kirletilen alanlar tepki çekiyor. Niksar Belediyesince yapılan uyarılara rağmen bilinçsizce kirletilen alanlarda Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri temizlik ve mıntıka faaliyetleri sürdürüyorlar.
Ekipler tarafından yapılan özverili çalışma ile yeşilin her tonunun hakim olduğu bir doğa harikası olan Çamiçi Yaylası, vatandaşların gönül rahatlığı içerisinde, tertemiz bir ortamda dinlenebilecekleri konuma kavuşturuluyor. Niksar Belediyesince yapılan açıklamada, "Hep birlikte bu temizliği koruyarak, evimize gösterdiğimiz ihtimamı yaylamıza da göstererek, nasıl bulmak istiyorsak öyle bırakmayı tüm halkımızdan rica ediyoruz. Çöplerimizi imha etmeden bu güzel ortamı terk etmeyelim. Çamiçi Yaylamıza hep birlikte sahip çıkalım. Çevreyi koruma adına daha temiz bir çevrede yaşamak için vatandaşlarımızın da gereken hassasiyeti göstermelerini bekliyoruz." denildi.

 Resimleri İndirmek için tıklayın
TOP