NİKSAR OSB’YE BÜYÜK YATIRIM

Ekim 16, 2018
NİKSAR OSB’YE BÜYÜK YATIRIM

Niksar Organize Sanayi Bölgesine Nokta Yatırım Holding A.Ş. tarafından tesis kurulacak. Niksar Organize Sanayi Bölgesi Başkanı olan Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan ile Nokta Yatırım Holding A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Şeref Sürmen ile tahsis sözleşmesi imzalandı.

2014 yılında büyük uğraşlar ile Niksar Organize Sanayi Bölgesinde Niksar Belediyesini söz sahibi konuma getirerek, Organize Sanayi Bölgesi Başkanı olan Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan, ilçeye çok sayıda yatırımcı kazandırdı. 2014 yılında sadece dört kişinin çalıştığı ve adeta atıl durumda bulunan Niksar Organize Sanayi Bölgesini 4,5 yılda 1200 çalışana yükselterek ilçe istihdamına büyük katkı yapan Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan, Nokta Holding ile tesis kurulması için sözleşme imzaladı.

Konuyla alakalı açıklamalarda bulunan Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan; “İlçemizde mevcut gerçekleştirdiğimiz projelerimizin yanı sıra istihdamı arttıracak konularda da iş adamlarımıza ön ayak oluyoruz. Bu kapsamda bütün pürüzleri aştığımız Nokta Yatırım Holding A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Şeref Sürmen ile Niksar Organize Sanayi Bölgemize yatırım yapacaklarına dair sözleşmemizi imzaladık. İnşallah kendileri kısa sürede Niksar OSB’de gıda üzerine tesis yapım çalışmalarına başlayacaklar. Niksar’ımızın birçok gencini bu firmamızda istihdam edeceğiz. Yatırımlarından ötürü Nokta Nokta Yatırım Holding A.Ş. Yönetim Kurulu Üyeleri Şeref Sürmen başta olmak üzere Tekin Küçükali ve Kökten Yücel beye şimdiden teşekkür ediyorum. Ayrıca bu konuda bizlerden desteklerini esirgemeyen İl Bilim Sanayi ve Teknoloji Müdürü Halil İbrahim Yüksel ve ekibine teşekkür ediyorum” dedi.

 Resimleri İndirmek için tıklayın
TOP