YENİ EMNİYET,JANDARMA VE HÜKÜMET BİNALARI YATIRIM PROGRAMINA ALINIYOR

Ekim 10, 2019
YENİ EMNİYET,JANDARMA VE HÜKÜMET BİNALARI YATIRIM PROGRAMINA ALINIYOR

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Niksar’da yeni emniyet, jandarma ve hükümet konağının 2020 yatırım planına alınacağının müjdesini verdi.

Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan beraberinde Ak Parti İlçe Başkanı Kemal Yılmaz ile birlikte Tokat Milletvekilleri ile bir araya geldi. Ziyaretin ardından konuşan Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan, yeni Hükümet Konağı, İlçe Emniyet Binası ile İlçe Jandarma Binasının 2020 yatırım planına gireceğini söyledi. Başkan Özcan konuşmasının devamında; “Ak Parti İlçe Başkanımız Kemal Yılmaz ile birlikte İl Milletvekilimiz ve Ak Parti Gurup Başkanvekilimiz sayın Av. Özlem Zengin hanımefendi ile İl Milletvekilimiz sayın Av. Yusuf Beyazıt beyi ziyaret ettik.
Ak Parti Tokat Milletvekilimizin, İçişleri Bakanımız sayın Süleyman Soylu beyi ziyaretinde gündeme gelen ve 2020 yatırım planına girecek yeni Hükümet Konağı, İlçe Emniyet Binası ile İlçe Jandarma Binası için görüşmelerde bulunduk. Yeni yılda inşallah bu binalarımızın yapımına başlanacak. Bu konuda büyük emekleri olan milletvekillerimize ilçemiz adına teşekkür ediyorum. Konuyla alakalı ilerleyen günlerde siz değerli halkımıza daha detaylı açıklamalarda bulunacağım.
Yatırımlar ilçemize hayırlı olsun” dedi.

 Resimleri İndirmek için tıklayın
TOP