KORONAVİRÜS İLE MÜCADELEDE YENİ KARARLAR ALINDI

Mart 19, 2020
KORONAVİRÜS İLE MÜCADELEDE YENİ KARARLAR ALINDI

Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan ilçede koronavirüs ile ilgili mücadele konusunda alınan kararlar hakkında açıklamalarda bulundu.

Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan yaptığı açıklamada; “Zor günlerden geçtiğimiz bu günlerde Niksar Belediyesi olarak gerekli tedbirlerimizi alıyoruz. Bir yandan ilçemizde dezenfektasyon faaliyetlerimiz devam ederken, bir yandan da İlçe Kaymakamlığımız ile birlikte koordineli çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Günlük olarak halkımızın yoğun kullandıkları devlet daireleri olmak üzere, cadde ve sokaklarımızı itfaiye kanalıyla yıkamaya özen gösteriyoruz. Hemşehrilerimizden çok zaruri olmadıkça dışarıya çıkmamaları ve toplu alanlara girmemelerini rica ediyoruz”

SEMT PAZARI SADECE CUMARTESİ GÜNLERİ AÇILACAK

Kaymakamımız başkanlığında gerçekleştirdiğimiz hıfzıssıhha toplantımız ile belirli yeni önlemler aldık. Bunlardan en önemlisi ilçemizde dört gün boyunca açık olan semt pazarlarımızdır. Yoğun bir hareketin yaşandığı pazarlarımızı tek güne indirmiş bulunmaktayız. Semt Pazarımız sadece Cumartesi günleri Akbank ile Jandarma arası olan Şehit Naci Yıldırım Caddesinde açılacaktır.

Risk gurubu olan hemşehrilerimizin belediyemize gelmeden su yüklemelerini yapmaları için mobil su yükleme aracımızı tahsis ettik. 110 – 153 ile 0850 633 06 60 numaralarından veya internet sayfamızdan hemşehrilerimiz işlemlerini gerçekleştirebilirler. Tüm hemşehrilerimizden virüslerle mücadele konusunda bizlere destek vermelerini rica ediyorum” dedi.

 Resimleri İndirmek için tıklayın
TOP