İTFAİYE EKİBİMİZ YUVAYA DÖNDÜ

Ağustos 11, 2021
İTFAİYE EKİBİMİZ YUVAYA DÖNDÜ

Antalya Manavgat’taki yangına müdahale etmek için ilçeden ayrılan Niksar Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekibi Niksar’a döndüler.

Niksar Belediyesi’nden gönderilen 1 araç ve 3 personel Manavgat’taki yapılan söndürme çalışmalarında etkin bir görev aldılar. Özverili bir şekilde yangınlarla mücadelede çalışmalarına destek veren personel, Niksar’a sağlıklı bir şekilde dönüş yaptı.

Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan yangınla mücadele eden ekiple belediye başkanlığı makamında bir araya geldi. Mücadelelerinden ötürü ekibe teşekkür eden Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan; “Devlet ve millet el ele vererek yangın bölgelerinde büyük bir seferberlik yaşandı. Devletimiz bu bölgelere tüm olanaklarını sonuna kadar kullanıyor. Niksar Belediyesi olarak bizlerde bu mücadelenin bir parçası olduk. Yangında mücadelede hayatını kaybeden şehitlerimiz oldu. Allah hepsine gani gani rahmet eylesin. Ailelerine ve tüm milletimize başsağlığı diliyorum. Bu vesileyle siz kıymetli mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Vatan sizlere minnettar” dedi.

Yangında görev alan Niksar Belediyesi İtfaiye Eri Tahir Ünal ise yaptığı konuşmada; “Yangın bölgesinde devletimizin tüm imkanlarını seferber ettiğine ve milletimizin nasıl yardıma koştuğuna şahit olduk. Bu vesileyle tüm yangın şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum dedi.

Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan ziyaret sonunda yangında görev alan itfaiye erleri Tahir Ünal, Atila Açık ve Tayfur Kaya’yı teşekkür belgesi ile onurlandırdı.

 Resimleri İndirmek için tıklayın
TOP