AYVAZ SU’YA ENFLASYON İNDİRİMİ

Ekim 15, 2018
AYVAZ SU’YA ENFLASYON İNDİRİMİ

Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın önderliğinde yürütülen “Enflasyonla Topyekûn Mücadele Programı”na Niksar Ayvaz İşletmesi olarak destek verdiklerini açıkladı.


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın önderliğinde yürütülen “Enflasyonla Topyekûn Mücadele Programı” ve bu kapsamda başlatılan indirim kampanyasına Niksar Belediyesi'de destek verdi. Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan bu kapsamda; “Evliya Çelebinin Seyahatnamesinde ifade ettiği 1400 yıllık şifa kaynağımız Ayvaz suyumuzla bizde topyekün enflasyon baskısından kurtulmak için Türkiye kazansın diyoruz bizde varız diyoruz” dedi.
Ayvaz su'da %10 indirime gittiklerini belirten Başkan Özcan; “Ülkemizin şu anda içinde bulunduğu durumu dikkate alarak, Cumhurbaşkanımızın başlatmış olduğu Maliye ve Hazine Bakanımız Berat Albayrak ile birlikte sürecin bundan üç gün öncesinde açıklanmasıyla birlikte, bu süreçte ülkemizin kazanması için Niksar Belediyesi Ayvaz İşletmesi olarak bizde varız dedik. Tüm ürünlerimizde yüzde 10 hatta yüzde 10'un biraz üzerinde indirimler yapmak üzere yönetim kurulu olarak karar aldık ve inşallah ülkemizin bu enflasyon baskının üzerinden kalkması için üzerimize düşen sorumluluğu yerine getirmek amaçlı bizde bu sürece dahil olduk. Bundan sonrası içinde tabi bu belirlenen süreçler noktasında 3 ay, 1 yıl, 2 yıl ne yapılması gerekiyorsa yapacağız. Dış güçlerin ülkemizin üzerinde oynadığı oyunları milletimizle birlikte aşmak için bizde fedakarlık noktasında elimizden geleni yapmaya karar verdik. İnşallah millet olarak, devlet olarak, hükümetimiz olarak, bir ve beraber olarak birlikte Türkiye olarak bu badireli süreci aşıp hep beraber kazanacağız, Türkiye kazanacak diyorum ve şimdiden bu kampanyamızın hayırlı olmasını cenabı Allah'tan niyaz ediyorum. Ayrıca bu süreçte bizim yaptığımız indirimlerin bayilerimiz tarafından da vatandaşa yansıtılması noktasında takipçi olacağımızı buradan ifade ediyorum” dedi.
Başkan Özcan sözlerini; “1400 yıllık şifa kaynağımız ayvaz suyuyla, Evliya Çelebinin Seyahatnamesinde ifade ettiği şifa kaynağımız Ayvaz suyumuzla bizde topyekün enflasyon baskısından kurtulmak için Türkiye kazansın diyoruz bizde varız diyoruz” şeklinde noktaladı.

 Resimleri İndirmek için tıklayın
TOP