HALK GÜNÜ UYGULAMASI DEVAM EDİYOR

Ekim 18, 2018
HALK GÜNÜ UYGULAMASI DEVAM EDİYOR

Niksar Belediyesi’nin her hafta Perşembe günü gerçekleştirdiği, halkın istek ve belediyeden beklentilerini doğrudan Belediye Başkanına ilettiği “Halk Günü” uygulaması devam ediyor.

Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan’ın makamında gerçekleştirilen halk günü uygulamasıyla vatandaşlar, Belediye Başkanı ile randevu almaya gerek duymadan birebir görüşme imkânı buluyor.

Belediye Başkanı Özdilek Özcan amaçlarının tüm vatandaşlar ile doğrudan iletişim kurmak ve sorunlara hızlı çözüm üretmek olduğunu belirtti. Halkla her fırsatta bir araya geldiklerini ancak yine de kendilerine ulaşma noktasında hiçbir vatandaşın mağdur olmaması için her hafta Perşembe günü düzenledikleri Halk günü uygulamasıyla vatandaşları belediyede ağırladıklarını dile getiren  Belediye Başkanı Özcan:” Tüm gayretimiz ve  çabamız hemşehrilerimizin derdine derman olabilmek. Makamımız halka hizmet makamı. Bizde Niksarlı hemşehrilerimizin hizmetkarı olarak bulunuyoruz. Vatandaşlarımızın bir yandan sorunlarına çözüm üretmeye çalışırken, diğer yandan da bizlerle paylaşmak istedikleri proje ve çalışmaları da değerlendirme imkanı buluyoruz.  Vatandaşlarımızın yaşadığı her sorun bizim temel sorunumuzdur. Bugüne kadar bu anlayışla hizmet ettik, etmeye de devam edeceğiz.” dedi.

 Resimleri İndirmek için tıklayın
TOP